CTM Charisma 2.0 2016

Super bicykel.

Maximálna spokojnosť.

• Super dámsky bicykel

Spokojnosť.
    Super bike aj pre manželku, aj pre dcéru.
    Odporúčam.

• dizajn
    • výkon
    • škoda že nie je aj zo stojanom,ale to sú väčšinou všade už bez

Je super,určite ho odporúčam za tú cenu.Odporúčam aj obchod MT-Sport ,skadiaľ som ho kupovala,nakoľko som bola veľmi spokojná z rýchlim dodaním.

• , zakúpené v MT-SPORT

• Cena,
    • Slovenský výrobok,
    • Dizajn,
    • Zatiaľ nič

Zatiaľ sme ho vyskúšali v miernom teréne, kde sa správal, ako má. Pri tejto cene sa jedná určite o perfektnú ponuku. Podľa dodaného katalógu ďalších variantov bicyklov a katalógu príslušenstva je vidieť, že firma sa stará o zákazníka. Doručený bol aj podpísaný záručný list, čo nebýva zvykom. Kvitujem aj podporu priamo u výrobcu.

• , zakúpené v MT-SPORT

• Je super, nemam co dodat. Mozno by som bola radsej keby uz mal aj doplnky ako stojan, drziak na flasu a blatniky.
    • Nemam nic proti

• nadherný bicykel.:) som veľmi spokojnáááá :) najlepšííííí na svetee
    • niiičko nič :)

somm táááááááááááák spokojná