CTM Quadra 2.0 2014

Kotúčové brzdy
Počet prevodov
3 x 8

• , zakúpené v Kubicasport.eu

• Dobrý bicykel na občasné výjazdy do hôr.
    • Jednoducho sa servisuje
    • Kvalita komponentov je celkom fajn na bežné používanie
    • Nízka cena za dobrú kvalitu
    • tvrdé sedadlo (osobný názor)
    • plášť nie je kvalitne vyrobený

Tento bicykel je veľmi dobrý ak nechodíte na dlhé cesty po horách a len občasne si vyjdete na nejaký ten kopec. Kvalita komponentov nie je profesionálna, ale je to bicykel na občasné túry a na takéto používanie komponenty vystačujú. Neodporúčam s ním jazdiť extrémne terény. Na mierny terén je ako stvorený. Určite si ho budete pochvaľovať, ak nehľadáte bicykel za veľa peňazí a s dobrými vlastnosťami, tak vrelo odporúčam zakúpiť. Je to klasické MTB z nižších radov. Patrí to medzi lacnejšie bicykle

• , zakúpené v Kubicasport.eu

• dobra výbava za fajn cenu.
    • škoda že tento model neponúka kvapalinové brzdy

myslím si že je to kvalitný produkt
    poznám túto značku
    bike je fajn aj do náročnejšieho terénu
    určite by som ho odporúčil
    kvalita súčiastok použitých na biku

• , zakúpené v Kubicasport.eu

• Dobry bike za prijatelnu cenu.
    • Ocakavam ze ked mi dojde novy bike je v 100% stave.Boli trochu osmicky,neviem ci to nevedia poriadne nastelovat alebo kaslu nato,uz sa mi to raz stalo ked som kupoval bike z ineho obchodu.Neni to vycentrovane ako ma byt.

Pomer cena-kvalita sedi.Viac sa mi pozdava bora 2.0 2013 ako bora 1.0 2014.Paradny trekingovy bike,odporucam aj ostatnym.

Modelový rok

Shimano HG 31/8,11-30

Kľuky

Suntour XCM, 44/32/22T

Brzdy

Shimano M375 F160/R160 mech.

Ráfiky

Veľkosť rámu 16/18/20

Hmotnosť 13.6 kg

Modelová rada 2014

• , zakúpené v Kubicasport.eu

• Dobrý bicykel na občasné výjazdy do hôr.
    • Jednoducho sa servisuje
    • Kvalita komponentov je celkom fajn na bežné používanie
    • Nízka cena za dobrú kvalitu
    • tvrdé sedadlo (osobný názor)
    • plášť nie je kvalitne vyrobený

• je proste dokonalý, úplne fantastický

vinikajúci naj bike ale že naj

• , zakúpené v Kubicasport.eu

• dobra výbava za fajn cenu.
    • škoda že tento model neponúka kvapalinové brzdy

myslím si že je to kvalitný produkt
    poznám túto značku
    bike je fajn aj do náročnejšieho terénu
    určite by som ho odporúčil
    kvalita súčiastok použitých na biku

• , zakúpené v Kubicasport.eu

• Dobry bike za prijatelnu cenu.

• Dobra cena , pekny dizajn , vyzera kvalitne
    • Zatial nic asi len tie biele pasiky na gumach

Pekny bike