CTM Terrano 3.0 2013

Kotúčové brzdy
Počet prevodov
3 x 8

• , zakúpené v DOMOSS

• Dobrá kúpa, ako z obchodu. Výhoda bola, že bike bol doručený až domov.
    • Montáž mi skontrolovali v špecializovanej predajni a doladili správne nastavenie.

Odporúčam.

odpružená vidlica
Kotúčové brzdy
Počet prevodov
3 x 8

Model TERRANO patrí medzi najpredávanejšie modely. Tento model má už 24 prevodov, kotúčové brzdy Tektro NOVELA, vidlicu XCTs nastavením tvrdosti a s uzamykaním, páčkové radenie, duralový rám, spevnené ráfiky, ložiskový stred a veľmi pohodlné ergonomické gripy,  To všetko od popredného slovenského výrobcu CTM.

Rám:

Hmotnosť: 14,5 kg

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Kvalitná kostra
    • 3x7 prevodov
    • Dobré brzdy a doštičky na neničia každú chvíľu
    • Odpruženie vhodné aj do nerovnomerného terénu a dá sa uzamknúť a nastaviť citlivosť
    • Plášte vydržali celú jednú sezónu v náročnejšom teréne.
    • Zo začiatku najprv trocha menej pohodlné sedadlo. No po zviknuti by som ju za inú nevymenil.

S týmto bicyklom som veľmi spokojný. Mám na ňom najazdených už niekoľko stoviek až tisícku kilometrov. S kvalitou komponentov som spokojný. Jediný problém je že na tomto bicykli sa mi po čase uvolnili špice. No to už je vybavené v predajni v ktorej som ho zakúpil. Inač keď tu niekto písal o dolámanej kostre tak ten bicykel asi nepoužíval tak ako sa bicykel tohto typu používať má.

• ctm terrano 3.0 je lepši na skakanie na dovnhil a friride

keby som mal bit vami tak si radšej kupim ctm terrano 3.0 než auto premna zamna nech to je aj audi a8

• ZLE nebrzdi predna brzda špice na kolesach pouvolvovane prehadzovačka..... a za tu cenu som mohol mat lepsi bycikel!!!!

toto neni dobry bycikel cakal som 2 mesiace kym mi prisiel a aj tak sa mi to neoplatilo A este ci sa da vymenit tento bycikel za vetci menci?!

• brzdy
    • plášte

Tento bicykel mám 7 mesiacov a najazdil som na ňom veľa km.

Už od prvej jazdy mi na ňom vadí slabá predná brzda. Niekto si tu brzdy pochvaľoval, tak možno len ja som natrafil na zlý kus.

Plášte nie sú veľmi kvalitné, ale použiteľné aj na ľahší terén. Ja som ich už vymenil.

Kedysi mi vadilo aj sedadlo, ale už som si zvykol.

Vidlica je s nastavením tvrdosti, ale mne to nastavenie nejak nefunguje. Alebo to neviem nastaviť?

Ostatné veci sú fajn.

Odporúčam. Za túto cenu nemá konkurenciu.

• fúúúúúúúúúúúúúúúj,najšitnejši bike ! dolamala sa kamaratovi kostra a nefunguje mu pruženie ! neoplati sa to kupit !

lebo je šitny

• lebo mal dobre hodnoteniev recenziach ja som s nim nad mieri spokojni

lebo je vinikajuci ma super vidlici je to 1000 eurovi bicikel za 286 eur a to že sa mi dolamala kostra a že nepruži to neni prauda

• Super bycikel
    • Nic proti vyhovujuci bycikel:-) :-)

Super bycikel je pekny a lacny a este aj dopava zdarma proste super bycikel :-) tento mesiac objednavam .:-)

• brzdy prehadzovačky a vidla
    • Nič na ňom sa neda vitknuť

Dobri bicykel fakt kupil som ho za 285 € a hned mi sadol. Skvele prehadzuje aj brzdí.

• , zakúpené v DOMOSS

• Dobrá kúpa, ako z obchodu. Výhoda bola, že bike bol doručený až domov.

Odporúčam.