CTM Terrano 3.0 2015

Shimano HBRM33/FHRM33
Počet prevodov
3 x 9

• , zakúpené v MT-SPORT

• lahucky, kvalitny pocit z materialov, funkcnosti, ide skoro sam:-), dobry pomer kvalita/cena

parada

• , zakúpené v MT-SPORT

• Som len rekreacny jazdec a za prvych 7 dni som dal len 2 jazdy ,spolu 40km. Som velmi spokojny. Najprv som jazdil sotolinu po rovine vedla rieky- v pohode . Potom ma zlakala lesna cesta bol slusny stupak tak na hodinku prehadzovacka fungovala 100% ani sam neviem ako som to dal. A napokon som to pustil z kopca- parada skvele brzdy aj vidlica stihala. Pre rekreacneho jazdca 100% kupa.
    • 26 kolesa pozor zaskocit mozu mensie nerovnosti

Náboje
Shimano HBRM33/FHRM33
Počet prevodov
3 x 9

Príroda okolo nás láka už od nepamäti. Terrano je bicykel, s ktorým si spravíte výlety s celou rodinou za jej krásami. Cyklochodníky či ľahšie horské traily, miesta, kde spojíte zábavu a pocítite krásu. Bicykel pre spoločné chvíle s rodinou či kamarátmi.

Rám ALU 6061, 17", 19", 21"

Vidlica Suntour XCT HLO 100mm

• Odpružená predná vidlica
    • Masívny rám
    • Pevné kolesá
    • Dobrá cena

Za cenu 368€ som veľmi spokojný s bicyklom.

• , zakúpené v Kubicasport.eu

pomer cena/kvalita, moje využívanie 5-6 km denne, zatial po týždni využívania spokojnosť, uvidíme ked sa vylepši počasie čo to povie na dlhšie túry

• Hydraulické brzdy
    • Prijateľná cena
    • Slovenskí výrobca

Tento bicykel mám pár týždnov a zatiaľ mu nemám čo vytknúť.Odporúčam.

• Kvalitné kotúčové brzdy
    • prehadzovačka,uzamknutelna vidla
    • farba
    • tvrde sedadlo (ale rýchlo som si zvykol)

Tento bicykel zatial naplno spĺňa moje predstavy.
    je dobrý ako na cestu,tak aj do hory.Má veľmi kvalitné brzdy,vidlu a prehadzovačku 5 hviezdičiek :-)

• brzdy,dizajn
    • treba si zvyknúť na predný radič

mám z neho radosť, zatial plní moje očakávania

• Dobra cena
    • Slovenska znacka
    • Dve farby na vyber
    • Uzamykatelna vidlica
    • - Obcas blbne predny prevod pri preradovani z najlahsieho prevodu na stredny prevod. Preradujem pri rychlosti cca 10km/h. (predajca tvrdi, ze to sposobuje nizka rychlost pri prehadzovani)
    • - Zadny plast po 200 km na odpis. z toho som 2 krat prudko brzdil 1 x zo 45km/h na cca. 15km/h mokry asfalt, 2 krat z cca 30km/h na cca 10 km/h sotolina
    • - z vizualneho hladiska - zle nalepena nalepka na prednej vidlici.

S bicyklom som napriek vyssie spominanym problemom spokojny.