CTM Twister 2.0 2016

Náboje
Joytech, alloy, 6 bolt, 32H

• , zakúpené v MT-SPORT

• kvalita

Parádny za tu cenu ,nastavenie z fabriky OK,pre moje potreby super stroj.

• , zakúpené v Kubicasport.eu

Vzhľadom k cene - paráda.

• Všetko OK

Shimano BRTX805 mechanical
Náboje
Joytech, alloy, 6 bolt, 32H

ŠPECIFIKÁCIA

Rám ALU 6061, 17", 19", 21"

Vidlica Suntour NEX DS700C

Sedlovka Zoom SP C208 300/31,6

Rýchlosti 21 speed

Hmotnosť 14,4 kg

• - 5 Známka pre CTM
    • Bicykel ma najazdene cca 5100 Km a mám ho 8 musiacou .
    • Nedopočujem je to šrot od CTM .
    • 80% Komponentnou som musel meniť od osky až po cele kolesa aj brzdy komplet cele .
    • Nie je pravda že cena je kvalita Kellys v tej istej cene nemá takú poruchovosť.
    • Veľmi zla komunikácie s predstavenstvom firmy CTM arogantná majiteľka !!!

ŠROT

• Bicykel ma stál 332,99€, za tie peniaze ozaj dobrý. Teším sa z neho. Jazdi sa super.
    • Pedáliky plast, po čase určite vymením.

Cena ozaj korešponduje s kvalitou, a je Slovenskýý. Som SPOKOJNY.

• Super dizajn
    • Továrensky nedostatok miska na stredovej oske je z umelej hmoty ! vymenil som celu náboj za kovový otázka 7 €

Škoda že tam nedali hydro brzdy

• , zakúpené v MT-SPORT

• kvalita

Parádny za tu cenu ,nastavenie z fabriky OK,pre moje potreby super stroj.

• , zakúpené v Kubicasport.eu

Vzhľadom k cene - paráda.

• Všetko OK

OK

• , zakúpené v Kubicasport.eu

• S bicyklom som veľmi spokojný

Za cenu 320€ výborný bicykel.

• Super
    • Slabšie betale

Na parádu.

• Dobrý bicykel
    • dostatočne veľký pre 190 cm
    • massívny
    • a ostatné čas ukáže
    • slabší predný prehadzovač
    • plastové pedále, čakajú na výmenu na celokovové

Bicykel je spĺňa moje očakávania, bol dodaný v kompletnom stave, iba pedále bolo treba namontovať a vyrovnať riadidlá.
    Pri zmontovaní som zbadal že bicykel má jemnú osmičku v zadnom kole, to som vycentíroval, už pohode.

Predný prehadzovač bolo potrebné nastavovať.

Jednou negatívou sú pre mňa pedále ktoré sú plastové, pri tejto cene by som očakával niečo kvalitnejšie, nakoľko po prvých 100 km ľavé už keby vydávali čudný zvuk.

Celkovo spokojnosť.