CTM Zephyr 2014

2014
Náboje
Shimano HBRM35/FHRM35

• , zakúpené v Kubicasport.eu

• Je to vynikajúci bicykel odporúčam všetkým.

nič

• Pekný, funkčný bike za tú cenu

za cca 500 € ťažko nájdete lepší nový bike, vidla xcr je fajn, na relaxačné jazdenie stačí

• , zakúpené v Bicykle

• vynikajúca geometria , dobrá ovladatelnosť , podla mňa naj bicykel čo sa za tú cenu dá zohnať
    • otlačený zadok :D - nakolko niesom zvyknutý :)

100 % zážitkov

Modelový rok
2014
Náboje
Shimano HBRM35/FHRM35

Allmountain medzi hardtailami. Vďaka jeho geometrii a rámu sa môžete pustiť aj do terénu, v ktorom s klasickým MTBéčkom neuspejete.Uzamykateľná vidlica Suntour XCR,hydraulické brzdy Shimano, menič Deore Shadow.Kvalitné plášte WTB vás podržia v každej jazdnej situácií.

• brzdy
    • váha
    • vidlica
    • plášte
    • proste všetko

parádny bicykel za super cenu

• Kvalitné komponenty
    • Kvalitná známa slovenská značka
    • 120mm kvalitná xcr vidla
    • veľkosti rámov
    • vzhľad
    • dobré brzdy
    • na veľké vzdialenosti, do kopcov, do hôr ale aj na cesty
    • prehadzovačka

Mám ho už 3 mesiace a jazdievam na ňom 20km trasy po ceste, do hôr a kopcov a v pohode si dávam. Pohodlná sedanka. Všetko funguje a šlape jak má :) Pomer Cena:Výkon je uplne super :) Rozhodne odporúčam. :)

• , zakúpené v Kubicasport.eu

• Je to vynikajúci bicykel odporúčam všetkým.

nič

• Pekný, funkčný bike za tú cenu

• Vidlica 120mm
    • Kvalitné komponenty
    • Shimano Deore Prehadzovacky vzadu 9
    • Shimano Acera su brzdy ktore sa rychlo optrebuju

Je akurát aj na cyklotúry aj na downhil

• Skvelý pomer cena/výkon
    • Perfektná veľkosť kolies
    • Hydraulické tlmenie (brzdy)
    • Praktickosť v extrémnejšom teréne
    • Ovládateľnosť

Tento bicykel odporúčam vrele každému kto si stavia na kvalitnom prevedení a na praktickosti v teréne s MTB.

Hneď v prvý deň zakúpenia som testoval bicykel v strmom svahu, čo zvládol úplne hravo, iné MTB by s tým malo problémy. Následne som sa po svahu spustil a testoval som zjazd, na moje veľké prekvapenie som cítil silu adrenalínu, žiadny strach a bicykel to ustál vďaka svojej konštrukčnej geometrií a hydraulickému brzdovému systému priam perfektne. Samozrejme na nejaké extra strmé svahy a do ozajstných extrémov stavaný nie je, ale zvládne toho veľa.

Na druhý deň som prešiel s cca 10kg batožinou 16km po ceste, pri ceste dole kopcom, som prehodil prevod na najvyšší stupeň rýchlosti 9/3, a tak som šlapal dole kopcom, rýchlosť bola perfektná, bicykel pri odbočke perfektne zareagoval pri brzdení a náhlej zmene smeru.
    Pocit pri ovládaní tohoto nemeckého stroja je na nezaplatenie. ;)

• viborny bicykel kto ma 530 eur a hce dobry bicykel nech ho kupi je viborny vidly,brzdy uzasne a vzhladovo je krasny hocikedy ked sa nanho pozrem ma nadchne

kupte si ho

• , zakúpené v Bicykle

• otlačený zadok :D - nakolko niesom zvyknutý :)

100 % zážitkov

• dizajn
    • komponenty
    • nic

Vynikajuci bicykel za super cenu :)

• 27 prevodov
    • vidlica 120 mm
    • dobra vybava Shimano
    • hydraulicke brzdy (180/160)
    • pevny ram
    • plaste
    • nic

Tento bicykel mam neco vyse mesiaca. Odporucam ho kazdemu kto sa okrem jazdy do prace ci do mesta rad vyberie na turu do prirody. Zephyr zvladne obcasne skoky aj lahky downhill. Podarilo sa mi ho kupit za 425 Eur s DPH! . Asi jedina skoda je ze tento bicykel sa vyraba len v jednom farebnom prevedeni ramu.