Merida Matts 40-D 2014

• Kotučové brzdy
    • Značka za fajn cenu
    • Predná vidlica

• je to super bike, ľahko sa na nim jazdi, vynikajúce brzdy,prekvapil ma

tento produkt som si vybral hlavne kvôli cene, značke biku . je to skvelý bicykel, je radosť na ňom jazdiť

• , zakúpené v www.cykloabc.sk

• Perfektny bicykel za este leosiu cenu. Zatial som najazdil par 100km po tazsiom terene aj po asfalte a zatial plna spokojnost.

100% spokojnost

• Sedlovka: MERIDA speed 27.2
  • Pedále: XC Alloy
  • Hmotnosť: 13,9 kg

• plášte

Zatial mám tento bike 10 mesiacov a som sním velmi spokojný. Už cez 1000 kilometrov mám najazdených a zatial žiadne velké poruchy neboli len čo namazať reťaz,vidlu atd. Cena za tento bike je velmi dobrá. Len tie originál plášte mohli už dať aj lepšie ale čo už.

• Nádherný design

• Značka
    • Plasty
    • Prehadzovače
    • Sedačka

Po zhruba 50 km odjazdených na ešte zasnežených a zľadovatelých cestách môžem s úprimnosťou povedať, že som spokojná. Nebyť Hydraulických kotúčových bŕzd bolo by som buď pod autom alebo by tento ľad paradoxne spôsobil spáleniny kože keď by som sa šúchala po ceste. Pred týmto bicyklom som mala tátoša s v-brzdami a teraz vidím ich nedostatky.Celkovo nie je na bicykli nič, čo by mi zásadne vadilo. Prehadzovačky vpredu aj vzadu zatiaľ fungujú bez problémov. Potešili ma pedále, ktoré sú kovové a nie len lacné plastové doplnky. Nedostatky, ktoré ma tak trošku štvú sa ale nájdu. Prvou je prechadzovač zadnej kazety má len začiatočné a koncové číslo... chvíľu vám bude trvať, kým budete vedieť na akom prevode vlastne jazdíte. Plasty na hlavovom zložení by mohli byť nahradené kovom a sedačka je trochu tvrdá. Ináč je ten bicykel v pohode ... merida je proste merida.

• je to super bike, ľahko sa na nim jazdi, vynikajúce brzdy,prekvapil ma

• dobrá cena ,kvalita,výbava

dobrý bicykel za rozumnú cenu aj s dobrou výbavou.Dobrý pocit z jazdy v teréne aj na ceste zatiaľ super.Som spokojný s personálom aj kvalitou servisu.

100% spokojnost

Super bike :)

• , zakúpené v bicykle-eshop

• kvalita,

Ešte som sa bol previesť iba raz, ale zatiaľ nemám nič proti.
    Cena bola dosť dobrá podľa mňa a bike sa mi páči.

• Brzdy
    • Prehadzovačka
    • Vidlica
    • Plášte
    • Vidlica sa meprepina za jazdy ale ináč nič

Bicykel mám asi pol roka a jazdil som s ním všelikade: cesta,hora... A je radosť s ním jazdiť či už tam alebo tam. Takže je to univerzálny a kvalitný bicykel za vynikajúcu cenu.

• zatial super bike

dobre brzdy ale treba ich dat nastavit aj kostra sedlo v pohode