Najnovšie recenzie zo sekcie Bicykle

DHS Kreativ 2614 2015

DHS Kreativ 2614 2015

Overený zákazník inSPORTline.sk tina

Zakúpený v inSPORTline.sk

• vyhoda že su tam blatníky, zvonček, ochrana na retiazku, svetla..
  • nevyhody neviem

super bicykel za dobrú cenu, niet čo vytknúť

CTM Sandra Dámske 2014

CTM Sandra Dámske 2014

Overený zákazník TREKBIKESBB marika marianiová

• kvalitný, perfektná výbava

Tento bicykel sme vybrali pre moju mamu - staršiu pani, je s ním spokojná, je pohodlný, svetlá vydávajú silné svetlo, čo je večer žiadúce..je veľmi kvalitný.

Cannondale Hooligan 1 2015

Cannondale Hooligan 1 2015

Overený zákazník STAR BIKE vlado

Zakúpený v STAR BIKE

• tuhy ram
  • rychla jazda
  • hladko a rychlo prehadzuje
  • ucinne brzdy
  • kvalitne spracovanie
  • vyssie postavy maju supersportovy posed (sedadlo o dost vyssie ako riadidla)
  • cena moze byt pre niekoho prekazkou

Vyborny a zabavny stroj pre asfalt a mesto

DHS Miss Twenty 2002 2014

CTM Caliber 1.0 2014

CTM Caliber 1.0 2014

BikeDoctor BikeDoctor

Pridané: 25. decembra 2014

• Veľmi vydarená 27 a polka od slovenského CTM. Tento model a ročník je dobrá kúpa.
  • pedále

Prvý krát som sa stretol s týmto bicyklom pred 6 mesiacmi. Po cca 1500 km tvrdého zaobchádzania hodnotím tento bike ako jeden z najlepších vo svojej cenovej kategórii. Dovolím si tvrdiť, že tento bike dokáže prekonať očakávania aj veľmi skúsených jazdcov.

Mňa osobne zaujal Caliber na prvý pohľad. Jeho moderný ľahký hliníkový rám, elegantné krivky a farebné prevedenie dominantnej matnej čiernej s bielymi a červenými doplnkami mu dodáva značný šmrnc. Design bicykla je nenápadný, napriek tomu pôsobí skutočne dobre a nadčasovo.

A teraz to najdôležitejšie: pomer ceny / technologickej hodnoty / spoľahlivosti

Cena za tento model je všade do 700EUR. Technologická hodnota rámu a komponentov zvolených výrobcom je zľahka nad priemer konkurencie. Spoľahlivosť tohto bicykla po 1500 skutočne náročných km hodnotím vysoko nadpriemerne.

Slovenský CTM u bicykla 2014 Caliber 1.0 zvolil spoľahlivú odpruženú vidlicu Rock Shox, ktorá je nenáročná na servis a má pekný plynulý chod. Takisto som nadšený z voľby komponentov na tomto modeli, prevažujú osvedčené technológie ako je Octalink v stredovej osi, 27 rýchlostná bezproblémová Shimano prevodová sústava s reťazou od KMC. Brzdy sú bežný štandard vo svojej kategórii, hydraulické diskové Shimano. Pre mňa najväčším prekvapením na tomto modeli sú pneumatiky, kolesá, sedlo a doplnky od WTB. Skvelá voľba. Pedále sú bežný problém, takže ako u väčšiny bicyklov aj u tohto modelu doporučujem ihneď s bicyklom dokúpiť kvalitné pedále podľa Vašich preferencií.

Celkovo hodnotím CTM Caliber 1.0 2014 na výbornú. Vo svojej cenovej kategórii ťažko nájde konkurenta.

CTM TERRANO 4.0 2013

CTM TERRANO 4.0 2013

pistolnik pistolnik

Pridané: 18. decembra 2014

• Brzdy, aj keď pri dlhších zjazdoch ku koncu melú z posledného
  • Rám, celkom OK, to je základ
  • Kolesá každý chvíľu v servise, či už defekt alebo osmička
  • Jazda neskutočne nepohodlná
  • Hrozné sedlo
  • Lock vidlice odišiel, teraz nepríjemne hrká
  • Na ceste trochu pomalší ako som čakal

Kúpil som si ho ako záložný bike. Za nejaký ten rok som na ňom najazdil niečo cez 1500 km, hlavne v ľahšom teréne, na asfaltkách, ale aj rýchlejších zjazdoch. Za tú cenu sa dal očakávať horší komfort jazdy, hlavne kvôli hroznému sedlu. Trochu ma sklamali kolesá. Špice sa často uvoľňujú a potom sa ráfik dokriví. Pochváliť treba kvalitu rámu, aj keď na nejaké skoky alebo náročnejšie trate to pochopiteľne nie je. Keby som si mal vyberať v tejto cenovej kategórii primárny bike, tak sa radšej popozerám po niečom inom, prípadne si doplatím. Pri bicykloch určite platí "Nie som taký bohatý, aby som si mohol kupovať lacné veci".

KENZEL FS100 2014

Capriolo Spam 2014

Overený zákazník falconbike Andrea Fábry

Pridané: 16. decembra 2014

Zakúpený v falconbike

• konštrukcia, dizajn, kombinácia farieb

Verím, že to bude super prekvapenie pre syna k Vianociam.
Veľmi ďakujem za pomoc pri výbere aj poskytnutie zľavy. Pani Zlatka Sokol bola ochotná. Super

CTM Terrano 1.0 2014

CTM Terrano 1.0 2014

Peter Peter

Pridané: 15. decembra 2014

(naposledy upravené 15. decembra 2014)

• cena za výbavu , prevedenie a material. Kupovali sme velkost 15 pre 9 rocneho. Bike je super. Samozrejme je super pre dieta, pre dospeláka by som volil daco lepsie.
  • najazdi samo

Vo velkosti 15 pre dieta plne dostačujuci bike , cena porovnatelna z konkurenciou no prevedenie kvalitnejsie (porovnaval som favorit , demu a ctm v podobnej vybave i cene )

SCOTT ASPECT 710 2015

SCOTT ASPECT 710 2015

Overený zákazník CAPRICORN Dom športu P.I.

Pridané: 15. decembra 2014

Zakúpený v CAPRICORN Dom športu

• super dizajn, krajší v reále ako na fotografii, výborné osadenie, lepšia cena ako na model 2014

krásny bike , tohtoročné už boli vypredané , ale na moje prekvapenie som dostal model 2015 , ktorý sa bude predávať v roku 2015 už teraz a v ešte lepšej cene ako bol model 2014. Záruka na rám 5 rokov, 3 ročný bezplatný garančný servis a super dizajn SCOTT ma okrem dobrého mena presvedčili , že som sa dobre rozhodol. Je to určite najlepší bike aký som doteraz mal.

KAWASAKI Moto 2014

KELLYS Cliff 30 2014

Overený zákazník DOMOSS mikulec

Pridané: 14. decembra 2014

Zakúpený v DOMOSS

• Vyzera fajn je lahky dobre prehadzuje
  • Stred s plastovymi klukami a este aj sucha pri prehodeni na najvacsie kolecko lebo je trochu kryvy ale da sa kupit iny s kovovymi klukami a je to ok

Inak celkom fajn,

Cube Attention 2015

Cube Attention 2015

Overený zákazník www.cykloabc.sk PiratX

Pridané: 9. decembra 2014

Zakúpený v www.cykloabc.sk

• Kvalita CUBE, kvalitné prevedenie, kvalitné vybavenie, prijateľná cena, prepracovaný design. Hydraulické kotúčové brzdy a RockShox vidlica.

Perfektný bike, za prijateľnú cenu, perfektne tvarovaný rám ... absolútna spokojnosť.

Neuzer CALIFORNIA Dámske 2014

Neuzer CALIFORNIA Dámske 2014

Overený zákazník Promoteus Overený zákazník

Pridané: 7. decembra 2014

Zakúpený v Promoteus

• jednoduchá montáž komponentov. V skutočnosti je bicykel ešte krajší ako na obrázkoch.

ak chcete byť decentne výstredný, je kúpa tohto bicykla ten pravý spôsob ako zaujať :)

CTM Raptor 2.0 2014

CTM Raptor 2.0 2014

Mr. Claus Mr. Claus

Pridané: 7. decembra 2014

• tuhý rám
  • brzdy
  • ráfiky
  • + je to velký pútač pohľadov
  • prehadzovačka
  • prešmykač
  • náboje
  • vidlica-ktorá ale na bežné jazdenie pre spotrebiteľa tohto tovaru úplne postačuje, neskôr je možnosť kúpiť lepšiu

Bicykel je skvely, myslim ze pre zaciatocnikov, ktory chcu zacat jazdit a nevedia si vybrat konkretny styl jazdy, nech beru hned raptor. Raptor ma obrovsku vyhodu, ze nestoji vela, a za tu cenu je tam to najlepsie co sa da zohnat. To znamena ze nic lepsie v danej cenovej relacii neexistuje podla mna. Plus mate k tomu zarucny servis zdarma, v blizkosti vasho domova.
Samozrejme kedze nestoji vela, mozu vam zostat peniaze na vymenu istych komponentov ako je vidlica, prehadzovacky, rajdy, kedze nie su z vysokej rady. Ale takisto to staci pre jazdenie po lese, po ceste sem tam aj tvrdsie jazdenie (dirty,downhill), no to skor uz pri vyssej kategorii a to 3.0. Tiez si myslim ze ak sa o tento bike postarate, tzn mazanie, vymena zlych komponentov vcas, tak vam vydrzi naozaj dlho a vy budete nan spokojne nasadat vzdy ked ho chytite do ruk a bude radost na tom jazdit.

CTM Terrano 3.0 2014

CTM Terrano 3.0 2014

Peter Peter

Pridané: 1. decembra 2014

• super bicykel, perfektné brzdy, presné radenie
  • nic

odporucam

DHS Daily 2852 2014

DHS Daily 2852 2014

Overený zákazník inSPORTline.sk pali

Pridané: 30. novembra 2014

• rychlost
  • v jednej veci ste ma sklamali ale je to uz poriadku co sa tika balicka nebol doruceny koplet ale za par dni ste to napravili a bolo poslane ...

wau

TREK Rumblefish Elite GARY FISHER 2013

TREK Rumblefish Elite GARY FISHER 2013

Overený zákazník TREKBIKESBB Overený zákazník

Pridané: 30. novembra 2014

Zakúpený v TREKBIKESBB

Zakúpený tovar sa mi veľmi páči a som s ním spokojná, ďakujem predajcovi za skvelé odporúčanie.

HAIBIKE Attack FS 2014

HAIBIKE Attack FS 2014

Overený zákazník TREKBIKESBB Peter Strúčka

Pridané: 28. novembra 2014

Zakúpený v TREKBIKESBB

• Pomer cena/komponenty, extrémne vysoká zľava

Odporúčam

Zobrazujem 21 - 40 zo 500 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...25