DHS Folder 2095 2019

ocelová

• , zakúpené v eFitness.sk

• malý, mobilný, rýchlo skladací,výhoda prehadzovania rýchlosti
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

Zakúpený skladací bicykel mi bol predvedený, namontované blatníky a z obchodu som na ňom išla domov. Oproti horskému bicyklu je však dosť tvrdý, vhodný ozaj len na jazdu po meste (z práce, do práce), ale keďže som už mala skladačku, tak som s menej kvalitnou jazdou počítala. Bicykel je trendový, každý mi ho obdivuje

Predstavec
Gripy
PVC, 130 mm
Predné vidlice
ocelová

Skladací bicykel DHS Folder 2095 20" - model 2019 je moderný bicykel s jednoduchým skladacím mechanizmom a ľahkým hliníkovým 13,5" rámom. Bicykel je vybavený 6 prevodmi a kvalitnými V-Brake brzdami. Spolu s pohodlným sedlom je tak ideálny pre jazdu mestom a rôzne vychádzky. Bicykel je možné ľahko a rýchlo poskladať pomocou jednoduchého mechanizmu a manipuláciu s ním zvládne vďaka nízkej hmotnosti každý. V zloženom stave má skladací bicykel DHS Folder 2095 minimálne rozmery a je možné ho ľahko prevážať napríklad v kufri automobilu. Poteší Vás tak vysokou praktickosťou, pretože ho možno vziať na prakticky akýkoľvek výlet autom.Technický popis: rám

Folding Unisex, hliníkový, skladací veľkosť rámu: 350 mm (13,5") veľkosť kolies: 20" vidlica

DHS, Fixed, oceľ brzdy čeľusťové, Alhonga V-Brake 110 mm, Alloy prevodník 46T, kľuky 170 mm radenie

Shimano Tourney SL-RS35, RevoShift, otočné prehadzovačka

Shimano Tourney RD-FT35, Short Cage kazeta

Shimano Tourney MF-TZ20, 14-28T reťaz

KMC Z6 ráfiky

Cerurim, 28H, dvojstenné, hliníkové plášte

Mitas R04 Speed LT, 20x1.75 sedlo

DDK predstavec hliníkový 25.4 mm, 400 mm pedále

PVC, sklopné výbava zvonček, kryt reťaze, odrazky, stojan rozmery po zložení cca d100 x v70 x š35 cm hmotnosť 15,2 kg nosnosť 90 kg

Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:

Neviete si rady s výberom správnej veľkosti a typu bicykla? Viac sa dozviete v našom radcovi.

Prečítajte si viac o profesionálnom garančnom aj pozáručnom servise bicyklov na našich predajniach.

• , zakúpené v eFitness.sk

• malý, mobilný, rýchlo skladací,výhoda prehadzovania rýchlosti