DHS Teranna 2421 2019

• Ak si chcete overit svoje zrucnosti na servis bicykla, hned mozete zacat
    • Deformity ramu
    • 8 na kolesach - oboch!
    • Rozstelovane brzdy

Na bicykli po setrnom rozbaleni sme nasli vyraznu preliaceninu v oblasti hornej trubky asi v strede, evidentne to vyzera byt uz z vyroby, vidlica bicykla mala pokrivene oba uchyty na koleso- ten pravy siel makoniec napravit kombinackami ale ten lavy som musel tiesit jemne pilnikom, aby som tam vobec dostal koleso. To som musel centrovat, kedze tam bola osmicka jak bic. A na zadnom taktiez. Brzdy boli absolutne nenastavene, zadnu som dokonca musel rozobrat a pusunut pruzinku. Keby sa drobec nan tak moc netesil, tak ho aj vratim ako takmer nepouzitelny kus, ale zabojovali sme a nakoniec za tie prachy aj splna ucel...

Modelový rok
Určenie
detské
Predné vidlice
ocelová

Juniorský bicykel DHS Teranna 2421 24" - model 2019 je moderný bicykel pre staršie deti s 24" kolesami, 12,5" odolným oceľovým rámom a skvelou výbavou. Otočné radenie Shimano Tourney RS35 so 6 prevodmi umožňuje jazdcovi nastaviť optimálny stupeň záťaže podľa terénu. Bicykel DHS Terrana 2421 disponuje tiež účinnými čeľusťovými brzdami, pohodlným sedlom, zvončekom, stojanom či odrazkami pre zvýšenú viditeľnosť. Vďaka týmto vlastnostiam a výbornému pomeru ceny a kvality je juniorský bicykel DHS Teranna 2421 veľmi obľúbeným modelom pre deti okolo 10 rokov.Technický popis: rám

Teranna Hardtail, oceľový veľkosť rámu 12,5" počet prevodov 6 vidlica

Cerurim, 36H, hliníkové, jednostenné riadidlá

MTB Bar 580mm, oceľové sedlo

DDK svetlo odrazky ďalšia výbava stojan, zvonček hmotnosť 13,15 kg

Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:

Neviete si rady s výberom správnej veľkosti a typu detského bicykla? Viac sa dozviete v našom radcovi.

Prečítajte si viac o profesionálnom garančnom aj pozáručnom servise bicyklov na našich predajniach.

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Ak si chcete overit svoje zrucnosti na servis bicykla, hned mozete zacat