Kellys Vanity 20 2018

• Dobré prehadzovačky - také som hľadala
    • Pekný dizajn
    • Max spokojnosť
    • Dobrý do terénu aj na cestu

Bicykel určite odporúčam...na prvý pohľad sa kostra zda menšia ale po porovnani s pánskou kostrou na ktorej som jazdila som zistila že to je iba vizuálne v skutočnosti na cm rovnaka...sedanka super celkovo som s nim velmi spokojna...ku značke kellys som sa vratila po rokoch tak dufam ze budem spokojna ako prvy kray

Typ
Náboje
KLS Drive (32 dier)

Series

MTB-XC

Inžinieri KELLYS majú bohaté skúsenosti s vytváraním športových horských bicyklov. A preto sa im podarilo vytvoriť bicykel špeciálne pre ženy, ktorý v sebe skrýva vysoký výkon tých najlepších MTB-XC KELLYS bicyklov. Teraz si už môžeš vychutnať benefity efektívneho prevodového systému, obratnosť a ľahkú ovládateľnosť bez akýchkoľvek kompromisov. Všetkým dámam ručíme za pohodlnú a bezpečnú jazdu.

RÁM:

Vďaka optimalizovanej a pohodlnej geometrii rámu navrhnutého špeciálne pre ženy, predstavuje VANITY pohodlný a ovládateľný bicykel na každej off-road trati.

VIDLICA:

SR Suntour M3030 má nízke nároky na údržbu a je pripravená ponúknuť najvyššiu úroveň pohodlia a istoty na nespevnených cestách.

PREVOD:

Prevodový systém Shimano je spoľahlivý, precízny a sľubuje jazdcovi širokú škálu možností prevodov.

BRZDY:

Robustné, nenáročné na údržbu a výkonné Apse Artec V-brzdy sľubujú ľahké a spoľahlivé brzdenie. rám KELLYS KLC Lite 27.5 - Lady Sport Geometry veľkosť rámu M (17) / L (19) vidlica SR SUNTOUR M3030 (27.5), 75mm, coil spring hlav.zloženie semi-integrated stred.zloženie cartridge (122mm) kľuky SR SUNTOUR XCC (42x32x22) - dĺžka 170mm (15" - 17"), 175mm (19") radenie SHIMANO ST-EF510-8 EZ-fire Plus 2017 prešmykač SHIMANO TY700 (diam 34.9mm) menič SHIMANO TX800 (direct mount) počet prevodov 24 pastorok SHIMANO CS-HG200-8 (12-32) reťaz KMC Z7 (108 článkov) brzdy APSE Artek V-brake brzdové páky SHIMANO ST-EF510-8 EZ-fire Plus 2017 brzdové lanká DRIVING Force SCS (SlickCableSystem) náboje KLS Drive (32 dier) ráfiky KELLYS Draft 559x19 (32 dier) výplet U.C.P. steel plášte INNOVA 54-559 (26x2.0) predstavec KLS Active - diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 8° / length 75mm riadidlá KLS Active RiseBar - diam 31.8mm / width 660mm (M), 680mm (L) rukoväte KLS Token 2Density sedlovka KLS Active - diam 30.9mm / length 350mm (M), 400mm (L) sedlo KLS Ebony Women pedále plast

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v inSPORTline.sk