Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia Specialized Rockhopper Sport 2018

Popis produktu

Rám je skonštruovaný z ľahkého materiálu hliníkovej zliatiny A1 a ponúka tak komplexnú odolnú platformu, ktorá je podporená našou geometriou XC Sport 29. Vďaka tejto kombinácii sa vám dostane bicykel schopný zvládať stúpanie i klesanie rovnako dobre.
Zákazkovo upravená vidlica SR Suntour XCT so zdvihom 80/90/100 mm (podľa veľkosti rámu) na princípe pružinového tlmenie má plynulý chod a ani veľa neváži.
Prehadzovačka Shimano Acera je odolná a spoľahlivá. Radí skrze široké spektrum stupňov vďaka kazete s 11-34 zuby, takže si môžete byť istí, že vždy budete môcť zaradiť ten správny prevod.

 

Recenzie Specialized Rockhopper Sport 2018 (2)

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Specialized opraviť
Typ bicykla ? horské opraviť
Modelový rok 2018 opraviť
Odpruženie ? odpružená vidlica opraviť
Materiál ? hliník opraviť
Určenie ? pánske opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.