Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
je to veľmi dobrý bicykel za tú cenu , prišiel mi nedávno a po krátkom užívaní som s ním zatiaľ spokojný , v modrej má bohovský dizajn :) určite odporúčam aj na každodenné využívanie , vidlica mi ide stlačiť zhruba tak na dve tretiny max. , ale je celkom kvalitná , celkovo sa vám to oplatí ak chcete pohodový bike na túry a prípadne aj cesty - po asfalte ide tiež celkom fajn a s lock outom ešte lepšie :)
Registrovaný používateľ
Merida MATTS 40-D 2012
Odporúča produkt
100 %
-vsetko,cena,dizajn atd
-nic
Merida
Registrovaný používateľ
Merida MATTS 40-D 2012
Odporúča produkt
100 %
Dobré vyzerá,
Dobré kotučové brzdy Tectro,
Dobrá vidlica 100 mm zdvich,
Prehadzovačka hneď prehadzuje,
Vhodný aj pre nenáročných cyklistov,
Má pekný leský povrch
Zaťial neviem o ničom.Len jeden mínus tachometer som musel dať čisto doprava bo trubka je veľmi hrubá
Dobrý bicykel za primeranú cenu .Rozmýšlal som na CTM QUADRA 3.0 ale merida má väčšiu kotučovku v predu 180mm a preto som to bral a neľutoval som.Vhodný pre začinajúch cyklistov aj pre skúšenejších.Môžte ísť s ník aj na cestu aj do lesa nie je s ním problém .Proste to je merida.Len jeden mínus tachometer som musel dať čisto doprava bo trubka je veľmi hrubá.Ja vám to odporučám tento bicykel.A má bohovský dizajn v čierno bielo červenej.A pýtate sa predajcov v eshope či sa nedá lacnejšie kúpiť lebo ja som tak dostal dobrú zľavu.A ešte jedna veta aby som mal kvalitnú recenziu :):) :D